Ograniczona ilość miejsca w pomieszczeniu maszynowym?

Potrzeba zapewnienia procesu nawożenia roślin dwutlenkiem węgla?

Konieczność spełnienia restrykcyjnych norm środowiskowych i norm emisji spalin w takich obszarach, jak żegluga śródlądowa lub branża morska?

W trosce o środowisko naturalne – katalizatory utleniające OXY, filtry cząstek stałych DPF i redukcja tlenków azotu NOX dla współczesnego przemysłu.

Dzięki proponowanym przez nas systemom możliwe jest nie tylko ograniczenie emisji substancji szkodliwych do atmosfery, lecz również optymalizacja kosztów. Kogeneracja w oparciu o nasze rozwiązania pozwala np. zmniejszyć wydatki na ogrzewanie i klimatyzację, a instalacje spalinowe przyspieszają wzrost roślin i utrzymują odpowiednio wysoką temperaturę w szklarni. Agregaty prądotwórcze przeznaczone dla branży morskiej, żeglugi śródlądowej i data center wyposażone w odpowiednie filtry DPF są natomiast znacznie mniejszym obciążeniem dla ekosystemu

Systemy oczyszczania spalin

Zapewniamy fachowe doradztwo w kwestii doboru rozwiązań dla szklarni, a także przedsiębiorstw wykorzystujących kogenerację lub działających w sektorze transportu morskiego czy żeglugi śródlądowej. Pomagamy również profesjonalne dostosować systemy oczyszczania spalin do praktycznie każdego agregatu prądotwórczego – zarówno tych używanych w data center, jak i na statkach.

Skontaktuj się

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania.