Systemy oczyszczania spalin dla agregatów prądotwórczych

Lokalne normy środowiskowe, gęsta zabudowa w bliskim sąsiedztwie, uciążliwy zapach spalin a może wysokie opłaty emisyjne? Jest kilka powodów dla których zainstalowanie systemu oczyszczania spalin dla agregatów awaryjnych jest rozsądną decyzją.

Dzięki szerokiej ofercie takiej jak filtry cząstek stałych z regeneracją pasywną lub regeneracją aktywną, systemy SCR z zamkniętą pętlą sterowania, systemy SCR sterowane czujnikiem powietrza dolotowego, katalizatory utleniające jesteśmy w stanie umiejętnie dobierać konfigurację systemów redukujących emisję spalin tak aby dopasować się do charakterystyki pracy silnika i otrzymać najlepsze możliwe efekty. W przypadku starszych silników bez elektronicznego systemu sterowania silnikiem wykorzystujemy czujnik dolotowy powietrza który w połączeniu z systemem sterująco monitorującym katalizatora umożliwia kontrolę nad procesem SCR. Indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala nam zaprojektować efektywne i ekonomiczne systemy bez względu na to czy silnik jest zasilany paliwem EN 590 czy też paliwem gazowym. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na bieżąco śledzimy normy wprowadzane przez Komisję Europejską i Międzynarodową Organizację Morską IMO, dotyczące emisji szkodliwych związków chemicznych i cząstek stałych, dostosowując od nich odpowiednie rozwiązania. Systemy SCR i filtry cząstek stałych projektujemy zarówno dla agregatów prądotwórczych o zastosowaniu lądowym, jak i morskim, dostosowując do ich specyfikacji technologię wykorzystywaną w branży motoryzacyjnej.

Morskie agregaty prądotwórcze - systemy oczyszczania spalin

Jako firma, której specjalnością jest projektowanie systemów oczyszczania spalin dla przemysłu morskiego i żeglugi śródlądowej, jesteśmy w stanie zaoferować satysfakcjonujące rozwiązania niemal do każdego zlecenia. Dostarczamy rozwiązania dla agregatów prądotwórczych stosowanych na jednostkach transportu wodnego o szerokim zakresie mocy. Jesteśmy w stanie poradzić sobie również z małą dostępnością miejsca w pomieszczeniach maszynowych, co jest częstym utrudnieniem w przypadku jednostek niewielkich rozmiarów, z jakimi najczęściej spotykamy się w transporcie śródlądowym.

W ciągłym rozwoju pomaga nam nasze własne zaplecze techniczne, które umożliwia nam przeprowadzanie szczegółowych pomiarów i testów jakości. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze systemy oczyszczania spalin i cząstek stałych do agregatów prądotwórczych to wysokowydajne rozwiązania o sprawdzonym działaniu.

Ecoexhaust – zapraszamy do współpracy!

W przypadku agregatów prądotwórczych o zastosowaniu lądowym i morskim, jak i w innych obszarach naszej działalności dążymy do zminimalizowania negatywnego wpływu wydzielanych przez nie cząsteczek i spalin do środowiska naturalnego. Wspieramy firmy, które swymi działaniami chcą przyczynić się do poprawy czystości powietrza i pomagamy w sprostaniu rygorystycznym wymogom dotyczącym emisji spalin, jakie narzucane są przez międzynarodowe organizacje.

Zapytania dotyczące oferty prosimy kierować przez formularz znajdujący się w zakładce „Kontakt”. Nasi pracownicy są również dostępni pod zamieszczonymi tam numerami telefonów.

skontaktuj się